\\
  * WELCOME TO THE WEBPAGE
   OF A  GOOD FELLOW!

MOJA ŚCIEŻKA KARIERY

  

Faktycznie spędziłem około 20 lat mojego życia na import towarów. Transportowanie ich z punktu A do punktu B by nie tylko grunt ale i morze i nawet powietrze jeden raz. Również w zakresie procedur odprawy celnej i na przykład. Te rzeczy były podstawą mojej pracy. To cut a long story krótko z całym tym ogromnym doświadczeniem pewnie zrobiłbym całkiem niezły nie idź do pracy za pensję. Lub alternatywnymi rozwiązaniami mogą być opcja również. Jednak z jakichś obiektywnych powodów (mianowicie niektórych poważne problemy zdrowotne) nie jestem w stanie wykonywać żadnej fizycznej pracy. Nie mogę. zrób to. praca już nie. Ale jako dobry ojciec, którym staram się być, widzę również swój obowiązek zgodnie z przeznaczeniem w wspieram mojego synka, który niedawno skończył 7 lat i chodził do podstawówki. Hpomagając mu dotrzeć jego marzenia, jak również stać się dobrym człowiekiem.

 

Prawda jest taka, że kilka lat temu próbowałem pracować jako spedytor. Było dla mnie jasne, że powinienem skądś wziąć dziesięciocentówkę, ponieważ musiałem utrzymać rodzinę. Ale obrabowanie banku zdecydowanie nie było opcją do rozważenia. Przynajmniej nie chciałem od tego zaczynać i zostawiłem ten naprawdę zapierający dech w piersiach pomysł na deszczowy dzień. Zacząłem więc od spedycji. Ten rodzaj pracy był naprawdę nerwowy, ponieważ spedytor powinien pozostać między zlecającym klientem a końcowym przewoźnikiem jego (jakaś firma przewozowa dbająca o shimpent tego klienta). Każdy klient jest zawsze w pośpiechu. Albo ma kilka mandarynek do transportu przez B-że Narodzenie, a także obchody Nowego Roku i nikt nie będzie potrzebował tych owoców w wysokiej cenie po sezonie wakacyjnym lub coś innego, ale zwykle jest naprawdę mało czasu, ponieważ jego termin został naruszony ptetty dawno temu. Potrzebuje transportu na wczoraj, jeśli nie w zeszłym tygodniu. Jeśli chodzi o przewoźnika, albo jego tuck nie może przekroczyć granicy z powodu niewielkiego ładunku jednego z jego 7 klientów, którzy z powodu niezrozumienia wymagań kodu CN nie mają zezwolenia na przywóz jego ładunku z Państwa na jego pojedynczą paletę - więc pozostali 6 klienci muszą czekać i modlić się, ponieważ reszta ładunku nie może wjechać do kraju z powodu tej przeklętej palety bez papieru (mandarynki są łatwo psujące się i powinny być szybko transportowane). I jak już powiedziałem, tych 6 innych klientów, którzy okazali się pechowi, musi uciekać. Ruchy, ruchy, ruchy. Ponieważ towary, które teraz transportują, zostały już sprzedane w zeszłym tygodniu, a gotówka została już pomyślnie odebrana od kupujących. Ale nic nie zostało wysłane zgodnie z przewidywaniami. A ci odważni ludzie zdają sobie sprawę z dość smutnego faktu, że w tym samym momencie oburzeni kupujący atakują swoje siedziby z widłami w rękach i zaskakująco chcą odzyskać swoje pieniądze. Kto by pomyślał? Więc ci nieudani biznesmeni muszą uciekać, albo zginą. To nie jest nauka, że nic dobrego im się nie stanie, jeśli nie wyślą sprzedanych rzeczy jak najszybciej. Lub czasami przewoźnik, z którym współpracuje spedytor, po prostu eksploduje koło swojej ciężarówki podczas transportu i potrzebuje dodatkowego czasu dla swojego kierowcy, aby rozwiązać problem. A to opóźnienie nie jest przewidziane w harmonogramie, ponieważ przedstawiciele klienta już czekają na ciężarówkę i ich ładunek w urzędzie celnym.

 

Podsumowując, zadaniem spedytora jestbyć jakby liner między ci ludzie, klient i przewoźnik. A ty zawsze jesteś zły dla oboje. Aby wyciąć długi krótko mówiąc jest to wyjątkowo stresujący sposób zarabiania na życie jako zawsze trzeba pracować pod presją czasu i tego obu strony powiązane przez сiebie. Rozumiem, że dość często włosy z spedytorów jest śnieżnobiałe w wieku 30 lat i często umierają młodo z powodu ich praca pełna stresów. Powinny mieć drgania powiek przynajmniej w to wierzę.

 

Niestety mam pewne problemy z neurologią, więc opisana wyżej praca zdecydowanie nie jest dla mnie i musiałam ją zostawić.

 

Również próbowałem sprzedaćmaszyn rolniczych, ale moje próby zbiegły się z CoViD-19 pandemia więc nie miałem żadnych zamówień w ogóle pomimo pracy dzień w dzień. Znalazłem nawet faceta. w Brazylii i naprawdę chciałem przenieść moje produkty na rynek Ameryka Łacińska. Zasadniczo zrobiłem dla niego stronę internetową w języku portugalskim. I wysłali mu też sterty ulotki reklamowe przez pocztę w mówi się tam językiem. Cholera! nawet kupił mu cell. Ale nic nie wyszło. Facet gadał przez <ocenzurowane> rok i dając nie  na <ocenzurowane> sprzedaż w ogóle. Ani jednego zamówienia ze wszystkich moich prób. Być może jedyną rzeczą, której dla niego nie zrobiłam, to to, że nie podcierałam mu tyłka. No co Czy Mogę słucham? Żeby być mężczyzną, trzeba mieć jaja. Niektórzy są przekonani że do Sikanie na stojąco jest dla nich wystarczająco męskie. Daj spokój! Nie chcę brzmi niegrzecznie. Więc lepiej zachowam wymowę cisza. Mogę tylko powiedzieć, że są absolutnie niedojrzałe osobowości i zamknięte dzieci żyjące wśród my. Poważnie! Bądź świadomy! :)

W dzisiejszych czasach przestałem robić jakieśpróby do rynek maszyn rolniczych. Rzecz w tym, że na samym początku nie można zatrudniać ludzi do pracy w magazyn, każdy import-export lub tym podobne. Nikt też nie będzie pracował na za darmo lub za miskę ryżu. To nie są Chiny tutaj z całym szacunkiem dla Xi Jinping. Albo przynajmniej Sun tzu. Ale poziom płacy minimalnej w Unii Europejskiej łamie wszelkie róży oczekiwania. Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie! Więc musisz być nie tylko Prezes, ale także ładowacz, ochroniarz i agent celny. A ponadto byłoby bardzo przydatne, aby wiedzieć, jak umyć podłogi. One-man band for real! Do czego zmierzam: do założenia firmy ty powinien być gotowy do noszenia ciężkie palety i takie tam na Twoje własne. Due do mojego stanu zdrowia to na pewno nie jest moja filiżanka herbaty i nie jestem w na shape good enough to do all that on my własne. Niestety!

 
 

Próbowałem nawet pracować jako nauczyciel języka angielskiego. Za dużo pracy, jeśli naprawdę chcesz dać dobrą wiedzę do dziecko i chce pracować odpowiedzialnie, być odpowiedzialnym za ostateczny wynik. I zarabiasz grosz lub dwa nawet tho, aby przygotować się do lesson you gotta pożerać dużą ilość wszelkiego rodzaju materiałów do nauki. Za dużo praca i zbyt małe zarobki. W rzeczywistości to dlaczego nigdy nie pracowałem w szkole. Po prostu nie chcę umierać z głodu i głupie papiery.

 

Według Winstona Churchilla sukces składa się zprzechodząc od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu. :) Jestem teraz próbując znaleźć inny sposób Wynocha. Chodzi mi o możliwość zarabiaj pieniądze używając mojego mózgu. Anegdotyczne dowody sugerują, że aby użyć jest daleki od bycia trudne pod warunkiem, że masz czego oczywiście użyć. Studiowaćwydaje się & nbsp; ładny dobre rozwiązanie dla mnie w że szacunek. Dlatego przyjechałem na Łotwę z Białorusi i obecnie jestem próba opanowania Informatyki w TSI (Transporta un sakaru institūts, Ryga).

 

Poniżej podam kilka przykładów tego, co kiedyś do & nbsp; w przeszłość. Rzecz w tym, że byłem odpowiedzialny nie tylko za import maszyn do produkcji pasz, urządzeń do obsługi ziarna i pokrewnych produktów, ale także marketingu, a także znalezienie nowych partnerów biznesowych za granicą. Więc musiałem zrobić kilka rzeczy do osiągnąć moje cele, jak to jest pokazane.

A teraz proszę iść tutaj jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mojej sytuacji

Albo łaskawie idź tutaj jeśli chcesz do mnie napisać lub zadzwonić