\\
  * WELCOME TO THE WEBPAGE
   OF A  GOOD FELLOW!

MOJA SYTUACJA W ŻYCIU

  

Jeśli pozwolisz, nie będę wdawał się w szczegóły. Krótko mówiąc, mam pecha, że mam problemy zdrowotne o charakterze neurologicznym. To <ocenzurowane> & zostało odziedziczone przeze mnie po rodzicach i być może zaburzenie spałoby we mnie spokojnie i nigdy nie byłbym tego świadomy, ale z powodu licznych stresów, których doświadczałem w przeszłości, obudziło się. Stało się to zauważalne w 2003 roku. Od tego czasu stopniowo się rozwija. Nie jestem jednak pewien, czy postęp jest tu właściwym słowem. W ten czy inny sposób obecnie potrzebuję Laski do poruszania się. Noszenie ciężkich rzeczy jest oczywiście wykluczone. Nawet przywiezienie torby na zakupy ze sklepu spożywczego za rogiem jest dla mnie aktem heroizmu. Ale świat nie jest dobry bez dobrych ludzi. I często pomagają mi naprawdę.

 
 

W 2019 roku moja dziewczyna zabrała mnie do Niemiec, w Lipsku znajduje się szpital specjalizujący się w neurologii. Ale tam doktor uniósł ręce ze zdziwieniem - " jesteś już za późno, przyjacielu! Nic nie mogę zrobić, by cię wyleczyć. Przykro mi to mówić!". Żeby to skrócić, muszę z tym żyć. Spokojnie. To moja osobliwa cecha. Niektórzy ludzie mają plamki światła słonecznego. Niektórzy mówią z jąkaniem. Spedytorzy mają siwe włosy. Nic na to nie poradzisz. Mogło być gorzej. Chyba o to chodzi w destiny. Miejmy nadzieję, że to wszystko jest częścią planu. Według Friedricha Nietzschego to, co nas nie zabija, czyni nas silniejszymi. Po prostu żyj z tym i idź do przodu. Albo pić. Nie masz ogromny wybór do wyboru, więc to zależy od Ciebie.

 

Ja osobiście zdecydowałem się iść do przodu, jamam powód, dla którego to wybrałem. Ale jest jeden mały problem. I Ja wątpię, żebym poradził sobie z tym problemem bez twojej cennej pomocy. Życie byłoby o wiele łatwiejsze if I could zatrudnić się, wykonywać proste prace fizyczne, takie jak Dostawa żywności lub mycie naczyń. W latach studiów, które pozwoliłyby mi zapłacić rachunki, płacić za Edukacja, zapłacić za moje mieszkanie, a także za mój Zarząd. Wszystko byłoby tak proste! Ale złe jest to, że pod względem finansowym mam tylko wydatki. Każdy dzień muszę coś zjeść, co miesiąc płacę za czynsz, co roku muszę płacić za edukację. Na co dzień muszę zapłacić za to i za tamto. Ale nie mam do tej pory dochody w ogóle. Za rok lub dwa Mam nadzieję, że będę w stanie Utwórz stron internetowych lub wykonać jakąś inną pracę informatyczną, która pozwoli mi zarobić coś. Ale to się nie stanie jutro. Nawet nie następny roku.& nbsp; i to jest dla mnie kluczowe, aby znaleźć sposób na przetrwaj do tego dnia. Moja edukacja w dziedzinach związanych z cumputerem że staram się uzyskać jest na światło na końcu tunelu dla mnie. Nie tylko dla mnie, ale dla moich bliskich też. Więc muszę przetrwać za wszelką cenę. Mam nadzieję, że z Twoim pomocy. Nie lubię prosić o pomoc, ale nie ma innej opcji dla ja wierzę. To oczywiste, że nie jestem w stanie poradzić sobie z wyzwanie na moim własne.

 
 

PROSZĘ O POMOC, LUDZIE!

  

 

Aby przyciągnąć Twoja uwaga jest właściwie powód dla którego zrób tę stronę.

 

Chętnie wykonam wszelkie prace programistyczne, które możesz zaproponować i który jestem na tyle sprawny, że dobrze się z nim czuję. Aby znaleźć możliwość wykorzystania mojej wiedzy akademickiej, praktycznych umiejętności jako a także sumiennej pracy do wykorzystania jest głównym celem tej strony.

 
 
 
 

Nie trzeba dodawać, że moje umiejętności informatyczne w tej chwili pozostawiają wiele do życzenia. Ale jestem nie tylko zdolnym, ale i badawczym uczniem. Upłynęły lata, a także moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe wyjaśniły mi, co oznacza odpowiedzialność za to, co robisz. Zawsze mam kreatywne podejście i jestem pasjonatem wszelkich zadań programistycznych i tworzenia stron internetowych, które podejmuję. Warto wspomnieć, że zawsze wykonuję taką pracę ze świecącymi oczami. Trudno znaleźć ludzi prosto z Uniwersytetu, którzy mają podobne podejście do tego, co robią. Z całym szacunkiem, oczywiście. Poza tym poniżej znajduje się przycisk do naciśnięcia, jeśli chcesz przekazać darowiznę. Z tej usługi darowizny można skorzystać zarówno jeśli posiadać konto PayPal, oraz wpłacać za pomocą karty bankowej. Thank you for your help if you are able to help. And I still pray for you as well as wish you all the best if you fail to. I am aware of the fact that there are different situations in life. It's all about the struggle for all of us. So thank you anyways - any help of yours will be appreciated.


Ja z kolei mogę tylko powiedzieć, że będę szczegółowo rozliczać się za każdy darowany Dolar na tej stronie. Raportowa strona będzie regularnie aktualizowany, abyście mogli poznać najnowsze wiadomości. Obiecuję, że potem przekażę całą kwotę na cele charytatywne lub innych ludzi walczących o miejsce pod słońcem i opublikuję tutaj odpowiedni raport, abyś wiedział, o co chodzi. Nie zatrzymam monet. Po prostu potrzebuję wsparcia w tych latach. Jestem po prostu pośrednim przystankiem dla Twoich potencjalnych darczyńców, a po pomocy mi pójdą dalej, aby pomóc komuś innemu. Całą resztę zrobię sam.


I will keep my słowo i możesz mi zaufać. Moje słowo to żelazo. Shit happens na wszyscy powinniśmy sobie pomogać Całkiem rozsądne oczekiwać to od człowieka.

 

Dziś mi pomożesz, jutro ja pomogę Tobie. 

 

To jest życie!

 

P.S. Jeszcze raz pozwolę sobie podkreślić ten pomysł-nie chodzi tylko opieniądze. Jeśli masz jakieś to działa, że albo mecze & nbsp; moje kwalifikacje, albo myślisz, że sobie poradzę w / that - please give me a spróbuj to zrobić, a cię nie zawiodę. W ten sposób będziesz daj mi szansę na życie. Możesz wziąć spójrz na moje CV. Na razie nie ma z czego być dumnym, ale pracuję nad swoimi umiejętnościami i Mam wielkie pragnienie, aby je ulepszyć, a także posunąć się do przodu.

 

Czekamy na Twój kontakt ze mną z ofertą pracy. A teraz proszę iść tutaj jeśli chcesz się upewnić, że mówię prawdę

Albo łaskawie idź tutaj jeśli chcesz do mnie napisać lub zadzwonić